This is a placeholder of 3D Flash Slider. Feel free to put in any alternative content here.

Automatyka BFT

- NOWOŚCI

    BFT jest marką rozpoznawaną i uznaną całym świecie, a urządzenia BFT cieszą się od lat świetną opinią. Na rynku polskim produkty BFT znane i dostępne są już od 1992 roku, w którym to firma BRAMGAR, jako jedyny wówczas bezpośredni i generalny importer, wprowadziła napędy i akcesoria BFT do swojej oferty i rozbudowała pokaźną sieć odbiorców. Od tego czasu po dzień dzisiejszy napędy i akcesoria BFT oferowane, i w wielu przypadkach zamontowane przez firmę BRAMGAR, cieszą tysiące użytkowników.
Jako bezpośredni importer i strategiczny partner BFT zapewniamy niezmiennie obsługę wszystkim nowym i stałym odbiorcom oraz gwarantujemy na bieżąco kompletną i konkurencyjną w stosunku do innych dostawców ofertę handlową.

- napędy do bram przesuwnych - napędy do bram skrzydłowych - napędy do bram garażowych - napędy do bram segmentowych-przemysłowych - rogatki i słupy zaporowe - napędy do bram przemysłowych-harmonijkowych - napędy do drzwi automatycznych - akcesoria i kontrola dostępu - przykładowe zestawy gotowe