This is a placeholder of 3D Flash Slider. Feel free to put in any alternative content here.

Bramy garażowe i przemysłowe

BRAMY UCHYLNE
- sprawdzone w działaniu od wielu lat


Uchylne bramy garażowe firmy HÖRMANN do garaży pojedynczych, podwójnych lub ciągów garażowych łączą w sobie wysoką jakość i sprawdzone rozwiązania techniczne z solidną konstrukcją i niezawodnym działaniem. Oferowane są w wielu wielkościach znormalizowanych i specjalnych, z drzwiami bocznymi w tym samym wzorze. Wiele motywów do wyboru.
Płyta stalowa tłoczona w pionowe lub poziome rowki, wzór jodełkowy- lub w romby, kasetony lub płyta z drewna gatunków rustykalnych (świerk kanadyjski, świerk skandynawski) oraz ażurowe. Dostępne także w kolorze złoty dąb i mahoń.

 

Dla większej wygody polecamy sterowany pilotem napęd do bram garażowych.

 

SEGMENTOWE BRAMY GARAŻOWE firmy HÖRMANN i KRISPOL
- dla wymagających użytkowników

Komfortowe bramy otwierane pionowo w górę.

Rozwiązanie to pozwala na parkowanie samochodu bezpośrednio przed bramą, co przyczynia się do oszczędności miejsca. Bramy są uszczelnione na całym obwodzie, poruszają się bardzo cicho i lekko i zamykane są w sposób zapewniający pewne zabezpieczenie przed włamaniem. Wszystkie bramy z zabezpieczeniem przed przytrzaśnięciem palców. Bramy podwójnościenne wypełnione są pianką izolacyjną nie zawierającą freonu.

Dla inwestorów stawiających wysokie wymagania
W wielu wariantach wykonania powierzchni zewnętrznej płyty bramy.

Ze stali: bramy pojedynczościenne i podwójnościenne - izolowane termicznie. Wersje ekskluzywne z płytą z pełnego drewna. Z drzwiami bocznymi w tym samym wzorze.

Bogata gama kolorów i oklein drewnopodobnych.


Dla większej wygody polecamy sterowany pilotem napęd do bram garażowych .

 

SEGMENTOWE BRAMY PRZEMYSŁOWE
- bramy przemysłowe Europy

Szeroki program dla nowoczesnych przedsiębiorstw.
Bramy w wielu wariantach wykonania i wyposażenia, z optymalnie dobranym systemem napędowym i sterowaniem. Wykonane ze stali, z aluminium lub o konstrukcji kombinowanej stalowo-aluminiowej. Pojedynczościenne i podwójnościenne - izolowane cieplnie, przeszklone na dużej powierzchni, z przeszkleniem częściowym lub całkowicie zamknięte bez przeszklenia; z drzwiami przejściowymi.

Od ponad 30 lat najwyższej jakości.
Utrzymująca się wysoka jakość wyrobów firmy HÖRMANN i KRISPOL jest wynikiem stałego doskonalenia konstrukcji, starannego doboru materiałów, zastosowania w procesie produkcji najnowocześniejszych maszyn sterowanych komputerowo oraz dokładnej obróbki poszczególnych detali.


BRAMY ROLOWANE i KRATY ROLOWANE
- połączenie życzeń i możliwości


Są to bramy przemysłowe przystosowane do pracy w trudnych warunkach dnia codziennego.

Przeznaczone również do garaży piętrowych, wjazdów na podwórza, pasaży handlowych. Z napędem lub bez. Doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie nie można zamontować bramy segmentowej i gdzie ważna jest przestrzeń w okolicach bramy, ich konstrukcja zajmuje bardzo mało miejsca. Jest to ważne w przypadku hal, w których jeżdżą wózki, dźwigi lub inne urządzenia potrzebujące większej przestrzeni pod stropem. Oferta obejmuje bramy i kraty wykonane ze stali, aluminium oraz stali nierdzewnej.


Dostępne także w wersji garażowej.

 

BRAMY HARMONIJKOWE i WAHADŁOWE:
- idealne bramy wieloskrzydłowe


Bramy harmonijkowe polecane są szczególnie do pomieszczeń z niskim nadprożem lub brakiem możliwości dodatkowego obciążenia stropu. Bramy te mogą mieć od 3 do 12 skrzydeł. Nadają się do zastosowania w ogrzewanych warsztatach i halach. Wersja przeszklona ma zastosowanie głównie w myjniach i salonach samochodowych.


Bramy wahadłowe firmy Hörmann są przeznaczone do stosowania wewnątrz budynków i powinny być dwa razy szersze i 500 mm wyższe niż transportowany towar.


BRAMY PRZESUWNE PODWIESZANE
- do wszystkich hal o dowolnych wymiarach

Bramy przesuwne podwieszane - idealne do hal i hangarów.
Do hangarów lotniczych i hal przemysłowych, warsztatów samochodowych i dużych garaży. Pełne lub częściowo przeszklone. Również z wbudowanymi drzwiami. Otwierane do wewnątrz lub na zewnątrz, na życzenie również z napędem.


BRAMY SZYBKOBIEŻNE i KURTYNY PASKOWE
- doskonałe zabezpieczenie zakładu i większa płynność ruchu

 

Umożliwiają szybki transport z hali do hali. Stanowią dodatkowe zamknięcie dla ogrzewanych hal. Bramy szybkobieżne są niezastąpionym rozwiązaniem w pomieszczeniach pomiędzy którymi odbywa się intensywny ruch pieszy i towarowy. Najczęściej są wykonane z elastycznej kurtyny, którą w przypadku najechania można w prosty sposób naprawić. Duża prędkość otwierania skutecznie wpływa na płynność ruchu np.: wózków widłowych.
 

Kurtyny paskowe to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie i prosty sposób na uzupełnienie zamknięć otworów bramowych, oddzielenie hal, wydzielenie maszyn oraz stanowisk pracy. Zadaniem jest ograniczenie strat ciepła oraz zminimalizowanie przeciągów co powoduje obniżenie kosztów energii elektrycznej.

 

BRAMY P-POŻ.
- system ochrony przed ogniem o odporności EI 30, EI 60 oraz EI 120


Bramy przeciwpożarowe zapewniają odpowiednią ochronę jako wydzielenie stref w halach produkcyjnych, garażach podziemnych, magazynach itp. Różnorodność oferty zapewnia niepowtarzalność każdego rozwiązania jak i kompletnego wyposażenia obiektu. Zamknięcia przeciwpożarowe to jakość, pewność i ochrona na długie lata: to zamknięcia, które nie dają ogniowi żadnych szans. Występują w kilku wariantach: przesuwne poziomo jedno- i dwuskrzydłowe, teleskopowe czy przesuwne pionowo.

 

RAMPY PRZEŁADUNKOWE

- technika przeładunku perfekcyjnie dopasowana


Rampy przeładunkowe to idealne rozwiązania służące do niwelowania różnic wysokości między platformą ładunkową samochodu a rampą. Transportowany towar jest przeładowywany w jednym poziomym kierunku. Niezawodny układ hydrauliczny spełnia swoje zadania w każdej sytuacji, jest łatwy w obsłudze i przede wszystkim bezpieczny. Dostępna także szeroka gama uszczelnień bramowych, naprowadzaczy kół oraz zderzaków ruchomych i stałych.


DRZWI WEWNĘTRZNE
- pasują do każdego wnętrza

Drzwi wewnętrzne oraz drzwi obiektowe, w tym p-poż. Są stabilne, wytrzymałe, nie wypaczają się, są odporne na warunki atmosferyczne, ocieplane i wyciszone. Nadają się zarówno do użytku w domach prywatnych, jak również w zakładach przemysłowych, placówkach handlowych, budynkach użyteczności publicznej i w rolnictwie.

Drzwi przeciwpożarowe są idealne we wszystkich pomieszczeniach zawierających źródło ognia lub materiały łatwopalne; stanowią ochronę przed ogniem w poszczególnych strefach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasze realizacje

image Brama wjazdowa
image Brama
image Brama