This is a placeholder of 3D Flash Slider. Feel free to put in any alternative content here.

Bramy skrzydłowe

    Głównym zadaniem producenta bram skrzydłowych jest uzyskanie dużej sztywności skrzydeł przy ich małym ciężarze.
Firma 'BRAMGAR' uzyskuje to stosując wyłącznie kształtowniki zamknięte oraz preferując wypełnienie skrzydeł szczebelkowe. Istnieje jednakże możliwość przystosowania konstrukcji bramy do indywidualnych rozwiązań.

Bardzo ważnym elementem bramy skrzydłowej są solidne zawiasy, mające możliwość regulacji w stosunku do słupków ogrodzeniowych.
Typ zawiasów dobiera się w zależności od obciążenia i budowy bramy.
Do tak wykonanej bramy istnieje możliwość zamontowania napędu elektrycznego. Firma 'BRAMGAR' posiada siłowniki w wersji elektromagnetycznej lub elektrohydraulicznej, o zakresie pracy prywatnym i przemysłowym ( o szerokości skrzydła do 7 m). Sposób mocowania napędów na skrzydle, bądź podziemny (dla bram ozdobnych, kutych).

Sterowanie napędami może odbywać się za pomocą fal radiowych (pilot, który może otwierać jednocześnie bramę garażową), przyciskiem, stacyjką kluczykową, kluczem magnetycznym, kartą magnetyczna bądź pętlą indukcyjną.

Bramy skrzydłowe wykonuje się w wersji zagruntowanej farbami antykorozyjnymi lub metalizowanej łukowo cynkiem i malowanej natryskowo na wybrany kolor.

Bramy przesuwne

    Zasada działania bramy samonośnej oparta jest na przesuwie skrzydła bramy wyposażonego w specjalny dolny kształtownik wzdłuż ogrodzenia. Skrzydło bramy prowadzone jest poprzez zespół kółek prowadzących (patent firmy "BRAMGAR" URZĄD PATENTOWY RP nr W 97584; W 97585). Maksymalna szerokość bramy samonośnej wynosi 15 m.

    Zasada działania bramy jezdnej oparta na przesuwie skrzydła bramy po szynie zabetonowanej na linii progu bramy. Skrzydło bramy wyposażone jest w układ specjalnych kółek nośnych, jak również system rolek utrzymujących skrzydło bramy w pozycji pionowej.

    Bramy samonośne i jezdne wykonuje się z uwzględnieniem indywidualnych życzeń zamawiającego. Oba typy bramy mogą być wyposażone w napędy sterowane za pomocą tych samych nośników sygnału jak bramy skrzydłowe. Bramy te wykonuje się w wersji zagruntowanej farbami antykorozyjnymi lub metalizowanej łukowo cynkiem i malowanej natryskowo na wybrany kolor. Dolna szyna prowadząca ze względu na trwałość konstrukcji jest standardowo w wykonaniu ocynkowanym.

bramy wjazdowe        bramy wjazdowe        bramy wjazdowe

bramy wjazdowe        bramy wjazdowe        bramy wjazdowe

bramy wjazdowe        bramy wjazdowe        bramy wjazdowe

 bramy wjazdowe        bramy wjazdowe        bramy wjazdowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasze realizacje

image Brama wjazdowa
image Brama
image Brama